Zespól helpAGD.pl to ludzie, którzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży AGD. Posiadamy szeroką, praktyczną wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam szybko i skutecznie naprawiać urządzenia AGD różnych firm.

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i pasją, co pozwoli Państwu wybrać lepszy sprzęt AGD lub zaoszczędzić na naprawie obecnego. Bowiem wiele przypadków awarii, które z pozoru wyglądają na poważną usterkę urządzenia to w rzeczywistości błahostki, którą są Państwo w stanie usunąć we własnym zakresie. To gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

W takich przypadkach wystarczy Państwu telefon. Nasi specjaliści dadzą odpowiednie wskazówki, które pozwolą naprawić usterkę już w kilka minut i dalej użytkować urządzenie. W przypadku takich konsultacji wykorzystujemy komunikatory, takie jak: Skype, WhatsApp czy Messanger, by w czasie rzeczywistym obserwować usterkę i przyspieszyć proces naprawy. Wszystkie diagnozy i porady, których udzielamy telefonicznie lub za pomocą aplikacji są bezpłatne!

Dodatkowo, chcąc zapewnić maksymalna wygodę naszym klientom wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zapewniamy diagnostykę i naprawę sprzętu również w godzinach popołudniowych i wieczornych.

W przypadku, gdy po konsultacji diagnostycznej okaże się, że usterka jest poważniejsza i wymaga ingerencji serwisanta, wówczas oferujemy Państwu wizytę wykwalifikowanego specjalisty, który w fachowy sposób wykona naprawę na terenie Warszawy lub okolic.

Cennik napraw znajdą Państwo klikając na ten link

Zapraszamy,

Zespół helpAGD.pl